WHATSAPP DESTEK HATTI
+(90) 549 617 18 19
0312 395 03 09
                                                         

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar. 

Katlanır cam balkon, camların istenilen noktada katlanıp toplanabilmesiyle estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Kanat toplama mekanizması ile istenilen sayıda kanadı estetik bir şekilde açık tutabilme imkanı vardır. Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabilir. Sistemde kanatların bir ya da birkaçını pencere gibi açıp kullanabilme imkanı vardır.

Sürgülü veya sürme cam balkon, mekanların daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem, ergonomik tasarımları sayesinde her türlü balkona kolayca uygulanır. Estetik görünümü ve zarafeti ile bulunduğu yapılara değer katar. Dikey ve yatay kayıtlar olmadan uygulandığı için manzara ve görüş alanını kısıtlamaz. Sağa, sola ve her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılabilen özellikleri ile fazla yer tutmaz.

Isıcamlı cam balkon, ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır. Çünkü; amacın ısı tasarrufu olduğu bu tür balkonlarda, kullanılan her malzemenin yalıtım özellikli olması şarttır.

Winland Cam Balkon Sistemleri hakkında bilgi almak ve sistem özellikleri için aşağıdaki resimlere tıklayınız!

Turquoise Katlanır Cam Balkon Sistemi

 

Blueart-Thermo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

 

Slidemax Sürgülü Cam Balkon Sistemi

 

Slidemax-Thermo Isıcamlı Sürgülü Cam Balkon Sistemi

Winland Cam Balkon Sistemleri sipariş ve detaylı bilgi için CamBalkonMALL’dan teklif isteyiniz!

 

Katlanır Sistem            Isıcamlı Katlanır Sistem            Sürgülü Sistem             Isıcamlı Sürgülü Sistem

 

 

Ürün ve Hizmet Bedeli Ödeme (Online Tahsilat)

Ürün ve Hizmet Bedeli ..

Siparişlerinizin tutarını veya borçlarınızı (12 ay taksit imkanıyla) kredi kartı ile ya da kredi ka..
1,00 ₺ Vergiler Hariç: 1,00 ₺
1,00 ₺ Vergiler Hariç: 1,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)