DESTEK HATTI +90 312 395 0 309

Kart İle Ödeme

Siparişlerinizin tutarını veya borçlarınızı (12 ay taksit imkanıyla) kredi kartı ile ya da kredi kartınız yoksa (tek çekim) ATM (Banka/Bankamatik) kartı ile ödemek için lütfen aşağıdaki resme tıklayınız. Gelen sayfada ödemeye ilişkin varsa açıklamanızı yaparak "Adet" alanına ödenecek tutarı yazınız ve "HEMEN AL" butonuna basarak devam ediniz. Burada ödeme metodu olarak (3D Secure) işaretli olarak gelecektir. Kolay gelsin.

İyi alışverişler... 

Ürün ve Hizmet Bedelini Ödemek İçin Buraya Tıklayınız!

 

ATM (Bank/Bankamatik) Kart İle Güvenli Alışveriş

Kredi kartı yerine ATM kartı kullanmayı tercih ediyorsanız merak etmeyin, ATM kartıyla da sitemizden alışveriş yapmanız mümkün. Peki banka kartı ile internetten ödeme nasıl yapılır? Ödeme işlemi sırasında ‘Banka kartı ile öde’ seçeneğini tıklamanız yeterli. Tabii bunun için hesabınızda yeterli paranın olması gerekiyor. Çünkü ATM kartıyla internetten alışverişin en büyük özelliği tek çekim olması. Yani ödeme tutarı kadar para o an hesabınızda varsa bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir şekilde ATM kartı ile ödeme yapmanın diğer şartı, güncel cep telefonu numaranızın bankanızda kayıtlı olması. 

Banka kartı ile ödeme yapmak için takip etmeniz gereken işlemler dizisi var. Bu sayede ne siz mağdur olursunuz ne de alışveriş yaptığınız site. Güvenli olan ve 3D Secure altyapısı sunulan sitemizde sıra ödeme işlemine geldiğinde ‘Banka kartı ile öde’ seçeneğini tıklayıp kart bilgilerini ve gerekli diğer bilgileri girdikten sonra göndererek sitemiz ile bankanızın doğrudan iletişim kurmasını sağlarsınız. Kurulan iletişimin ardından cep telefonunuza SMS yoluyla bankanız tarafından bir şifre gönderilir. Bu tek kullanımlık şifreyi alışveriş ekranındaki ilgili kısma girerseniz ödemenizi başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.