WHATSAPP DESTEK HATTI
+(90) 549 617 18 19
0312 395 03 09
                                                         

Teslimat & İade Bilgileri

Teslimat

Siparişiniz onaylandıktan ve ürün bedeli banka hesabımıza yatırıldıktan sonra sipariş edilen ürün kargoya verilir. CamBalkonMALL tarafından onaylanan siparişler stoklarda mevcut ise en geç 3 işgünü içinde kargoya teslim edilir, stoklarda tükenmiş ise tedarikçinin temin edeceği süre dikkate alınarak bu süre 5 işgününe kadar ertelenebilinir. Ürününüz elde olamayan nedenlerle tedarik edilemeyecek ise siparişiniz bilginiz dâhilinde iptal edilerek ödemeniz iade edilir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

İade

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz.

İade şartları

a) İADE EDİLECEK ÜRÜN

Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

b) ÜRÜNÜN FATURASI

İade işlemi için ürünün faturasının aslının gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

c) KARGO ÜCRETİ

CamBalkonMALL’dan yaptığınız alışverişte aldığınız ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde belirtilen nitelikte olmadığı anlaşılan ayıplı ürünleri teslim aldığınız kargoyla   ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürününüzü, web sayfamızdaki "ürün iadesi" butonuna tıklayıp formu doldurarak Sürat Kargo ile geri gönderebilirsiniz.

Diğer taraftan beğenmediğiniz veya farklı gerekçelerle kullanmak istemediğiniz ürünleri de CamBalkonMALL’a iade edebilirsiniz. Bu tür iadelerinde kargo ücreti Şirketimizce karşılanmamakta olup ücreti iade eden kişi/kuruma aittir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında gerekli değerlendirme yapılarak iadenize ilişkin durum hakkında bilgi paylaşılır. Değişim talebinde bulunmadığınız takdirde, ürün  bedeli ödeme yaptığınız hesaba 7 iş günü içerisinde geri yatırılır. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Fatura aslı ile yapılmayan ve belirtilen şartları taşımayan iadeler gerçekleştirilmez. Ayrıca, istem üzerine özel olarak hazırlanmış ürünler, kişiye özel üretim olduğundan ve başkası tarafından kullanılamayacak nitelikte sayıldığından iadesi kabul edilmez.

CamBalkonMALL.com'dan alışveriş yapan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş  sayılır.