DESTEK HATTI +90 312 395 0 309

Üyelik & Gizlilik İlkeleri

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve ödeme sırasındaki bilgi güvenliğinin sağlanması bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile hizmet vermeye titizlik göstermeye çalışmaktayız.

CamBalkonMALL.com’dan alışveriş yapmak için üyelik zorunlu değildir. Misafir alışverişi yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik sistemini de kullandığından bazı kişisel bilgileriniz sistemde tutumaktadır. İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde ele alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecinin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerinizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Toplanan bu bilgiler, CamBalkonMALL.com tarafından işin işleyişi gereği müşteri menfaatlerinin gerektirdiği ölçüde kullanılacaktır. Bundan kastımız da aldığınız ürünün sizlere teslim yapılabilmesi amacıyla gerekli olan bilgilerinizin (isim, adres telefon vs.) lojistik ve kargo firması ile paylaşılmasıdır. Bunun dışında, aksi siz değerli müşterilerimiz tarafından onaylanmadıkça bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında CamBalkonMALL’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman bilgi@cambalkonmall.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.