DESTEK HATTI +90 312 395 0 309

Katlanır Cam Balkon Sistemi

TURQUOISE

Sistem Özellikleri

360° Balkon Tasarımları

Farklı açılardaki tüm balkon uygulamalarında kullanmaya elverişli biçimde dizayn edilmiş olan sistem profilleri sayesinde daha yüksek yalıtım imkanı sunar.

7 Yıl Garanti

Üstün malzeme kalitesi ve ileri teknoloji ile yapılan üretimlerimiz neticesinde sunmuş olduğumuz ürünlerimiz tarafımızdan 7 yıl garanti altındadır.

Doğrusal Açılan Kanatlar

Ar-Ge birimimiz tarafından geliştirilen stabil frenleme ve kilitleme sistemleri açılır kanatlarda sarkma ve düşmelere karşı etkin koruma sağlamaktadır.

Contalı Alüminyum Fitiller

İleri tasarım teknikleri ile yapmış olduğumuz Ar-Ge sonucunda üretim programımızda yüksek yalıtım ve tam birleşme sağlayan contalı alüminyum fitiller bulunmaktadır.

Çocuklar İçin Güvenli Balkonlar

Pro-Smart çocuk emniyetli kilit sistemi sayesinde, istediğiniz sürece sistem kilitli kalmakta ve güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Panoramik Geniş Kanatlar

Ar-Ge birimimiz tarafından yapılan testler sonucunda 80-90 cm genişliğe kadar ulaşabilen kanatlar ile panoramik bir görüntü edilebilmektedir.

Su Tahliye Sistemi

Cam balkon sistemlerimizin tüm modellerinde tescilli tasarıma sahip su tahliye sistemi bulunmaktadır.

Rahat ve Hızlı Çalışma

Sistemlerimizin montajında kullanılan üst sınıf tekerler ve ergonomik tasarıma sahip diğer bileşenler sayesinde rahat ve hızlı çalışmaktadır.

Özgün Tasarım

Farklı açılardaki tüm balkonlarda stetik bir görünüş sağlayan, fonksiyonel aksesuar ve profil tasarımları sayesinde size özel ayrıcalıklı mekanlar sunmaktadır.

Anti-Korozyon Özelliği

İleri teknoloji ürünü alüminyum sistem profilleri ve üstün tasarıma sahip polimer esaslı sistem aksesuarlarımız ile tüm ürünlerimiz uzun süre korozyona karşı direnç ve koruma sağlamaktadır.

Farklı Cam Tipleri

Katlanır ve sürgülü cam balkon sistemimizde, modüler tasarımlarımız sayesinde yalıtım sağlayan üstün kalitede plastik aksesuarlar ve sistem profillerimiz ile 8 mm & 10 mm kalınlıklı camlar kullanılabilmektedir.

Estetik Görünüm

Bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknolojilerinin kullanıldığı ürünlerimiz şık ve estetik görünüm sergilemektedir.

Yüksek İzolasyon

Kanatların tüm köşelerini saran conta veya kıl fitil uygulaması ile yüksek izolasyon imkanı sunmaktadır.

Auto-Fold Kılavuz Sistemi

Ar-Ge mühendislerimiz tarafından yapılan mekanik bir tasarım sayesinde son kanat kapatıldığında üst kılavuz sistemi otomatik olarak katlanmaktadır.

Farklı Aksesuar Seçenekleri

Aynı ürünün montajlarında farklı renk ve tiplerde, farklı fonksiyonlara sahip aksesuar seçenekleri kullanılabilmektedir.

Gizleyici ve Dekoratif Kapaklar

Sistem iç yapısının çalışmasını etkileyebilecek dış ortam koşullarından koruyan ve çalışan kısımları gizleyen aynı zamanda estetik görünümlü kapaklar kullanılmaktadır.

Sonsuz Kanat Uygulaması

Ar-Ge mühendislerimiz tarafından geliştirilen sürgülü sistemde sonsuz kanat uygulaması yapılabilmektedir.

Sabit Kanatlar

Açılan kanatların stabil halde konumlanması amacıyla kanat alt kısımlarına özel tasarlanmış stoplama ünitesi monte edilebilmektedir.

Hırsızlığa Karşı Güvenli Kilitleme

Alt ve üst kasadan anahtarlı kilitleme sistemi ile hırsızlığa karşı etkin koruma ve yüksek güvenlik sağlar.

Köşe Uygulamaları

“U” ve “L” şeklindeki uygulama alanlarında pratik montaj imkanı sağlayarak görüş alanınızı koruyabilirsiniz.

Kepenk ve Sineklik Uygulamaları

Farklı tasarımlara sahip sürgülü cam balkon sistemlerimiz kepenk ve sineklik uygulamalarına imkan sağlamaktadır.

Ağırlık Avantajı

Ar-Ge’si mühendislerimiz tarafından yapılan ve dayanım testlerinden başarıyla geçen sürgülü sistem sayesinde kullanışlı ve ergonomik bir cam balkona sahip olabilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Sistem siparişi ve detaylı bilgi için CamBalkonMALL’dan teklif isteyiniz! Diğer sistemlerimize aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

 

Katlanır Sistem            Isıcamlı Katlanır Sistem            Sürgülü Sistem             Isıcamlı Sürgülü Sistem