DESTEK HATTI +90 312 395 0 309

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerle İlgili Olarak;

Aksesuarların tamamı Winland ve BKS katlanır cam balkon sistemlerine uyumlu olup, bazıları ise Gold ve Fırtına ile uyumludur. Sitemizde bu sistemlere uyumlu ürünler de eklenmeye başlamış olup kısa sürede tamamlanacaktır. Bize ulaşarak sipariş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evet, Winland’ın kasa/baza olarak eloksal, beyaz, bronz profilleri bulunmaktadır. Dolayısıyla sadece aksesuar değil cam balkon sistemi için gerekli tüm malzemelerin satışı yapılmaktadır. Sipariş için lütfen bizi arayınız!

Cam balkon fitili, cam balkon sistemlerini bütünleyen parçalardan biridir. Alüminyum cam balkon fitili estetik bir görünüme sahiptir ve cam balkon sistemlerinin de daha kaliteli görünmesini sağlar. Bu bakımdan cam balkonumuzdaki sararmış şeffaf fitillerini alüminyum fitillerle değiştirmenizi öneririz. Sitemizden sipariş verilmesi halinde alüminyum fitilleri talep edilen ölçüde kesip kıl fırçalı olarak göndermekteyiz. İstenmesi halinde alüminyum fitillerin contalı olarak da gönderilmesi mümkündür.

Sitemizden belirttiğiniz ölçülere göre kesilmiş alüminyum fillerin montajını şeffaf silikon kullanarak kendiniz sabitleme işlemlerini yapabilirsiniz. Öncelikle almış olduğunuz alüminyum fitilleri, silikon uygulamadan cam balkonlarınızın ara kanat bölümlerine takarak test ediniz. Köşeli ve açılı cam balkonlarda fitil uygulamaları biraz daha zordur. Bunun için sabitlemeden önce, cam balkonunuzun rahat bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Alüminyum fitillerin fırça olmayan tarafları cam balkonunuzun camlarına gelecek şekilde takılması gerekmektedir. Fırçasız olan kanal (cama girecek kısım) daha sonrasında silikon vasıtası ile sabitlenecektir. Ayrıca kıl fitiller uç kısımdan az bir silikon sürülerek yapıştırılması, kıl fitillerin kaymaması ve sabitlenmesi için faydalı olacaktır. Tüm  işlemleri gerçekleştirten sonra cam balkonunuzun çalışmasında herhangi bir sıkıntı olmadığı taktirde alüminyum fitilleri cam balkonunuza şeffaf silikon vasıtası ile sabitleyebilirsiniz. Bu işlemde alüminyum fitillere sıkılacak olan silikon aşırı fazla sürülmemelidir. Eğer ki fazla silikon sürerseniz cama taktığınızda taşma yapıp cam ve alüminyum fitile bulaşacaktır. Silikon sürdükten sonra normal olarak fitili cama takın. Taktıktan sonra (plastik çekiç gibi) plastik bir malzeme ile cama ve fitile zarar vermeyecek şekilde en üstten alta doğru vurun. Bu işlem cam ile fitil arasındaki boşluğu kapatacaktır.

Silikon ile sabitledikten sonra silikonun kuruması için yaz aylarında en 1 gün (24 saat), kış aylarında ise en 2 gün (48 saat) kanatları kapatarak tüm cam balkonunuzun kapalı kalmasını sağlayınız.

Siparişlerle İlgili Olarak;

Evet. CamBalkonMALL sitesinden alışveriş yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz. Tek sayfa uygulamasıyla gerekli bilgileri girerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Fakat üyeliğin size sağladığı (sipariş durumunuzu takip edebilme, önceki siparişlerinize göz atabilme gibi) faydaları, hızlı alışveriş (bilgilerinizi tekrar girmemek) gibi kolaylıkları vardır.

Ödemelerle İlgili Olarak;

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş vermeye başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3. kişilerin erişimine karşı TrustSafe Pro 256 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz 3D Secure güvencesinde hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görülememekte, üstelik bu bilgilerinizin kaydı CamBalkonMALL tarafından da tutulmamaktadır. Bu sertifikalara sahip olan sitemizin Google'de güvenli olduğu tarayıcınızın adres çubuğunda yer alan yeşil renkli kilitten anlaşılacaktır.

Web siteleri üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.

Web sitemizde çoklu (3 ayrı) ödeme yöntemi bulunur. Siparişlerinizi kredi kartınızla (dilerseniz taksitle) ödeyebilir, kapıda ödemeyi tercih edebilir ya da havale/EFT yöntemiyle satın alabilirsiniz.

  • Kredi Kartı/Banka Kartı
    Sitemizden kredi kartı ile tek çekimlik ve 12 taksitli alışveriş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca banka kartı ile de tek çekimlik ödeme yapılabilmektedir. CamBalkonMALL bu alışverişlerde son teknoloji servis sağlayıcıları kullanarak kart bilgilerini şifreler ve korur. Böylece kart bilgilerinizin site yöneticileri dahil hiç kimseyle paylaşılmadığını taahhüt eder.
  • Kapıda Ödeme (Geçici Olarak Durdurulmuştur.)
    Web sitemiz üzerinden 500,00.-TL'ye kadar olan alışverişlerinizde sipariş tutarınıza ilave 5,50.-TL hizmet bedeli karşılığında kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu ödeme seçeneğinde ürün bedeli dışındaki ücretler, kargo şirketince tarifesine göre tahsil edilmektedir.
  • Havale ve EFT
    Siparişlerinizi havale veya EFT ile ödemeniz de mümkündür.


Kargolamayla İlgili Olarak;

Siparişleriniz Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti sabit 19,90.-TL olup bu tutar siparişinize yansımaktadır. Siparişler "Alıcı Ödemeli" olarak da istenen kargo ile gönderilmektedir.

İadelerle İlgili Olarak;

Bu konuyla ilgili olarak web sayfamızda yer alan teslimat ve iade şartlarına bakabilirsiniz.